طراحان اطلاعات و ارتباطات تارادیس
(با مسئولیت محدود)

021-88852556
021-88443943

برای دریافت مشاوره رایگان و یا سفارش محصولات و خدمات، با ما تماس بگیرید.

10 دلیل برای مزایای: بهینه سازی کسب و کار

;
<p>راه های مختلفی وجود دارد که یک شرکت می تواند از بهینه سازی کسب و کار بهره مند شود، بهینه سازی کسب و کار یک رویکرد مدیریت است که تلاش می کند تا فرایندهای جدید را بسازد و منابع جدیدی را ایجاد کند تا سازمان را تا حد ممکن موثر جلوه دهد.</p>

» 10 دلیل برای مزایای: بهینه سازی کسب و کار

راه های مختلفی وجود دارد که یک شرکت می تواند از بهینه سازی کسب و کار بهره مند شود، بهینه سازی کسب و کار یک رویکرد مدیریت است که تلاش می کند تا فرایندهای جدید را بسازد و منابع جدیدی را ایجاد کند تا سازمان را تا حد ممکن موثر جلوه دهد.

این رویکرد، رهبران سازمانی را تشویق می کند تا به اصول اولیه بازگردند و از فرایندهایی که کار نمی کنند خلاص شوند، و در صورت لزوم محیطی از نظارت، تحلیل و تنظیمات مداوم را ایجاد می کنند. شرکت های مشاوره ای برای مدیریت فرآیند کسب و کار می توانند برای اطمینان از موفقیت ترین فرایند بهینه سازی که ممکن است چشم انداز شرکت را بدون سطح بالایی از ریسک است را به دست آورد.

اگر هنوز مطمئن نیستید که سازمان شما باید در اسرع وقت تصمیمات مدیریت فرآیند کسب و کار را اجرا کند، 10 دلیل زیر باید به شما کمک کند:

1. افزایش کارایی

پس از اینکه یک کسب و کار موفقیتآمیز مدیریت فرایندهای کسب و کار خود را بهبود بخشد، یا BPM، آنها اجتناب ناپذیر کارآمدتر میشوند. بخشی از روند بهینه سازی، خلاص شدن از سیستم های ناکارآمد و به حداکثر رساندن کارها به عنوان بسیاری از کارها می باشد، در حالی که کاهش استرس و ایجاد فرصت های بیشتر برای افراد در زمان خود است.

2. تضمین سازگاری

رعایت مقررات موضوعی بزرگ برای تقریبا هر کسب و کار است. عدم پیروی از مقررات صنعتی مختلف و قوانین ایالتی یا فدرال، و همچنین مقررات داخلی، می تواند به عواقب جدی منجر شود. عدم انجام تعهدات نیز موضوع جدی است. بهینه سازی کسب و کار به سازمان ها کمک می کند تا از پرداخت هزینه ها اجتناب کنند و با هر مقررات و الزامات قابل اجرا سازگار باشند

3. نتایج با کیفیت بالا

شما می توانید کیفیت تمام فرایندهای سازمانی خود را بهبود بخشید، بنابراین، با کاهش تعداد اشتباهات گران قیمت و دستیابی به یک نتیجه بسیار بهبود یافته، با اجرای مجموعه ای از راه حل های مدیریت فرایند کسب و کار به خوبی طراحی شده است. این عملیات روزانه و روزانه را به ترتیب از یک هفته پس از هفته تضمین می کند.

4. گروه ها پاسخگو هستند

سازمان ها می توانند با مجموعه ای از فرایندهای کسب و کار بهینه سازی شده پاسخگو بودن را در تمام سطوح افزایش دهند. سیستم های خودکار و شیوه های بهینه سازی مدیریت اطمینان حاصل می کنند که ابزار نظارت و گزارش مناسب برای کاهش خطرات خطاهای انسانی، تقلب و سایر انواع زیان ها وجود دارد.

5. افزایش دسترسی به اطلاعات دقیق

هر کس نیاز به اطلاعات بیشتر و مفید برای انجام کارهای خود را به عنوان بهترین آنها می تواند، که یکی دیگر از دلایل در نظر گرفتن سرمایه گذاری در خدمات بهینه سازی یک شرکت مشاوره مدیریت فرایند سازمانی است. با ابزارهای نرم افزاری جدید، سیستم های خودکار، شیوه های مدیریتی پیشرفته و اجرای سیستم های اطلاعات جدید که به راحتی قابل دسترسی برای همه کاربران مجاز است، ارتباط آخرین اخبار و دسترسی به اطلاعات مرتبط تر، نسیم است.

6. منابع امن

اگر امروز استراتژی های BPM خود را بهینه کنید فردا یک محیط امن تر خواهید داشت و ما فقط درباره قفل ها در ساختمان اداری صحبت نمی کنیم. ما در مورد دارایی های شرکت مانند مجموعه های بزرگ داده صحبت می کنیم. فرآیندهای خودکار جدید و ساختارهای بهینه سازی به کسب و کار شما اجازه می دهد تا کنترل و کنترل های سختگیرانهتری را برای کاهش خطرات این منابع باارزش انجام داده و نگهدارید.

7. ایمنی محل کار

یک فرآیند مدیریت بهینه سازی فرایند مدیریت حتی می تواند محل کار را به مکان امن تر تبدیل کند. پیاده سازی مقررات ایمنی پس از بهینه سازی فرآیندهای کسب و کار شما با کمک یک شرکت مشاوره با تجربه بسیار ساده تر است. این امر نه تنها به ایمنی فیزیکی اعضای کارکنان، بلکه همچنین به ایمنی اطلاعات شخصی آنها بستگی دارد.

8. انعطاف پذیری بیشتر

بهینه سازی فرایندهای کسب و کار شما در نهایت انعطاف پذیری بیشتری را به وجود می آورد که به افراد، تیم ها، ادارات و کل سازمان ها اجازه می دهد تا سریعا اقدامات لازم را انجام دهند و زمانی که بیشترین نیاز را دارند، تغییرات لازم را انجام دهند. این امر به جلوگیری از بلایای خاص کمک می کند و رقابت را بر روی انگشتان خود حفظ می کند.

9. توانایی های مانیتورینگ عملکرد

وقتی کسب و کارها به راحتی می توانند عملکرد خود را کنترل کنند، می توانند تصمیمات سریع تر و استراتژیک بیشتری را به کار گیرند که به نفع خط پایان آنهاست. با استفاده از راه حل های BPM درست، به لطف شفافیت کامل در هر فرایند، می توانید اقدام سریع و جلوگیری از مشکلات انجام دهید

10. کاهش زباله

زمان هدر رفتن، نیروی انسانی و منابع مانند پرتاب پول از پنجره است. بدون یک سیستم موثر برای پیگیری هزینه های منابع و نظارت بر بازده سرمایه گذاری ها، حفظ سطح مطلوب بهره وری و سود، بسیار مشکل است. به همین دلیل است که بهینه سازی فرآیندهای کسب و کار شما و خودکار سازی سیستم های خود ضروری است.برای مشاوره با ما تماس بگیرید

021-88443943